Dobro došli u Telebit online shop!

Adapter optički SC/SC F/F duplex MM OM2

Interna šifra: 722603117

Više pogleda

Adapter optički SC/SC F/F duplex MM OM2 Interna šifra: 722603117
10,00 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

standard adapter for panels and outlets • suitable for multimode connection • phosphor bronze sleeve • snap-in or thread type • metal sleeve
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 722603117
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania