Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC/LC 50/125µm OM3, 3m

Interna šifra: 284708211

Više pogleda

Patch kabel optički LC/LC 50/125µm OM3, 3m Interna šifra: 284708211
83,75 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

kabel, 50/125µm, LC/LC, OM3, turquoise, 3.0m
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 284708211
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 3,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 LC
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania