Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC-SC 50/125µm duplex, multimode, 5m

Interna šifra: 49538726

Više pogleda

Patch kabel optički LC-SC 50/125µm duplex, multimode, 5m Interna šifra: 49538726
120,00 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

Patch kabel optički LC-SC 50/125µm 5.0m
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 49538726
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 5,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 SC
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania