Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC/SC duplex MM 50/125µm OM2, 10m

Interna šifra: 442382458

Više pogleda

Patch kabel optički LC/SC duplex MM 50/125µm OM2, 10m Interna šifra: 442382458
115,00 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

Duplex Jumper 50/125µ Multimode • Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM2 • Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm • Application: up to 1 Gbit/s / 500 m • Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801 • Quality: Each cable includes a measure protocol
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 442382458
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 10,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 SC
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania