Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC-SC duplex, multimode 62.5/125µm 1m orange

Interna šifra: 691262440

Više pogleda

Patch kabel optički LC-SC duplex, multimode 62.5/125µm 1m orange Interna šifra: 691262440
100,00 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

Patch kabel optički LC-SC duplex,multimode 62.5/125µm 1.0 m
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 691262440
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 1,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 SC
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania