Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC-ST duplex, 50/125µm 1m orange

Interna šifra: 850210206

Više pogleda

Patch kabel optički LC-ST duplex, 50/125µm 1m orange Interna šifra: 850210206
93,75 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 850210206
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 1,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 ST
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania