Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički LC-ST duplex, 50/125µm 20m plavi

Interna šifra: 549321277

Više pogleda

Patch kabel optički LC-ST duplex, 50/125µm 20m plavi Interna šifra: 549321277
262,50 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 549321277
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 20,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 LC
Vrsta konektora 1 ST
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania