Dobro došli u Telebit online shop!

Patch kabel optički SC-SC duplex, multimode 50/125µm 2m sivi

Interna šifra: 697744709

Više pogleda

Patch kabel optički SC-SC duplex, multimode 50/125µm 2m sivi Interna šifra: 697744709
93,75 kn

Dostupnost: Nije na zalihi

Opis

Detalji

Patch kabel optički SC-SC duplex, multimode 50/125µm 2.0m
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Interna šifra 697744709
Dostupnost na zalihi Provjeriti
Brand OEM
Vrsta Kablovi
Jamstvo [mj] 12,00 
Dužina [m] 2,00 
Tehnologija kabela Optički
Namjena kabela Mrežni
Vrsta konektora 2 SC
Vrsta konektora 1 SC
Recenzije

Oznake proizvoda

Koristi razmak za razdvajanje oznaka. Korsiti jednostruke navodinke (') za fraze.

Posjetite Telebit.hr na ShopMania